OzEnergy

Powerbooster

Powerbooster, temel bir dizi uygulama için kaçınılmaz depolama sistemidir. Yenilenebilir enerjinin verimli kullanımı, e-mobilitenin büyümesi ve tepe tıraşlama ile maliyet azaltılması için yapılmıştır.

Özelleştirilmiş Enerji.

Giderek artan enerji ihtiyacı dolayısıyla büyük resmi düşünmek ve aynı zamanda her detayda maliyetten tasarruf etmek bir çelişki değil çözümdür. Geleceğe hazır bu depolama sistemleriyle ilgili tüm iş alanlarına hizmet verilmektedir.

Bu sistemler, çeşitli ticari ve endüstriyel uygulamalar, tarım, oteller ve e-mobilite için giderek daha önemli hale geliyor. Lityum iyon teknolojisinin avantajlarından yararlanan sistemimiz, üstün verimlilik ve olağanüstü dayanıklılık sunarken, aynı zamanda mevcut enerji altyapılarına sorunsuz entegrasyon avantajı da sağlar.

Powerbooster ürün grubu, endüstriyel ve ticari, tarım, elektrikli araç şarjı ve solar sektörlerindeki kullanıcılara anahtar teslim depolama sistemleri sunar. Bu yenilikçi depolama sistemleri, depolama kapasitesi ve ölçeklenebilirlikten, alan gereksinimleri ve kontrolüne kadar her yönüyle avantaj sağlamaktadır.

Şebeke altyapısının güçlendirilmesi için yüksek harcamaların yapılması önlenir.

Artan enerji maliyetlerine karşı sizi korur.

Genel tüketiminizde yenilenebilir enerjinin payını artırın.

CO2 ayak izinizi azaltın.

Powerbooster (Dış Mekan İçin)

Tekli, ikili ve üçlü kabinlerimiz dış mekana da yerleştirilebilir. IP55 muhafazası ve dahili soğutma sistemi ile hava koşulları ve geniş bir sıcaklık aralığı için uygundur.

Dış mekan çözümü, elektrikli araçlar için şarj istasyonları, limanlar ve madencilik operasyonları gibi endüstriyel ortamlarda tepe tıraşı dahil olmak üzere çok yönlü uygulamalara sahiptir.

Daha büyük sistemler için, 10 ft’lik bir konteynere sekiz adede kadar powerbooster kabini yerleştirilebilir.”

ÖZELLİKLER VE FAYDALAR

TEPE TRAŞLAMA

Makinenin çalıştırılması sırasında tıraş zirveleri

ŞEBEKE GÜCÜ OPTİMİZASYONU

Sözleşme elektrik limitini aşan maliyetlerden kaçının

PİK-GÜÇ KAYNAĞI

Yakıt hücreli ve dizel jeneratörlerle birlikte tepe güç kaynağı

ELEKTİRİKLİ ARAÇ ÇÖZÜMLERİ

PV optimizasyonlu elektrikli araç şarjı için çözümler.   

OzEnergy & Exide Technology Tanıtım Broşürüİndir
Powerbooster Broşürİndir
Powerbooster Data Sheetİndir