OzEnergy

Türkiye’de güneş enerji santrallerinin oluşumundan itibaren sektörün gelişimine katkı sağlayan profesyonellerin kurduğu OzEnergy, ticari hayatına 2017’de başlamıştır. OzEnergy, güneş enerji santrallerinin anahtar teslim taahhüt hizmetlerini veren bir mühendislik şirketidir. Firma kurucularının güneş elektrik santralleri üzerine 1 GW projede yer almış olmanın getirdiği tecrübe ile arazi ve çatı uygulamalı üretim santralleri için anahtar teslim hizmet sunduğu gibi yatırımcıların ihtiyaçlarına yönelik olarak paket hizmetler de sunmaktadır. Grubun kendine ait 5 MWp’lik güneş enerji santrali yatırımı bulunmaktadır.

Uzun yıllardır güçlü global şirketler ile yapmış olduğu başarılı projeler neticesinde, 2020 yılında Almanya’nın Hamburg Şehrinde Teos Energy GmbH şirketini kurmuştur.

OzEnergy ve Alman enerji depolama teknolojileri devi “Exide Technologies“, Avrupa’da ve Türkiye’de büyük ölçekli enerji depolama pazarına hizmet etmek için birlikte çalışmak üzere stratejik ortaklık anlaşması imzalamıştır.

PARTNERLERİMİZ