OzEnergy

Elektrik depolama teknolojilerimiz sayesinde şebekede oluşan dengesizliklerin minimum düzeye indirilmesini, karbon emisyonlarının azaltılmasını, yenilenebilir enerjiye dayalı üretimin sürdürülmesini sağlıyoruz.

Konteyner bazlı depolama sistemlerimiz ile tüketim tesislerinin yedek güç ihtiyaçlarının karşılanmasını ve yenilenebilir enerji kaynaklarının daha verimli kullanılmasını sağlıyor; enerji verimliliği ve enerji arz güvenliğine katkıda bulunuyoruz.

Partnerimiz Exide Kimdir?

Merkezi Paris, Fransa yakınlarında bulunan Exide Technologies, otomotiv ve endüstriyel pazarlar için gelişmiş enerji depolama çözümleri sağlamaktadır. Savunmadan taşımaya bir çok alanda ve çeşitli uygulamalarda kullanılan yeni nesil pil teknolojilerininin tasarımı ve üretimi ile pazarda yerini almaktadır. Exide Technologies, birçok tanınmış marka altında birinci sınıf pil teknolojileri, bilgi birikimi ve katma değerli hizmetleri ile küresel pazarlara hizmet vermektedir. Önde gelen otomotiv ve endüstriyel ekipman üreticilerinin orijinal ekipman üreticisi olarak Exide Technologies, pazarlarda inovasyonu mümkün kılan büyük çığır açan enerji depolama geliştirmelerinin çoğuna dahil olmuştur. Exide Technologies, start-stop araçlar çağını başlatarak ilk Start-Stop AGM ve EFB akülerini piyasaya sürdü. Ayrıca, hızlı şarj edilen forklift akülerinden şebeke dışı telekom baz istasyonlarında enerji depolamaya kadar yeni nesil lityum depolama çözümlerini de tanıttı. Avrupa’da iki Ar-Ge tesisi ve dokuz üretim tesisi ile Exide, kendini yüksek kaliteli mühendislik, üretim ve geri dönüşüme adamıştır. En verimli enerji çözümleriyle dünyayı güçlendirmek, müşterilerin üretkenliğini ve performansını en üst düzeye çıkarmasına yardımcı olmak için yenilikler yapmaya devam etmektedir.

29 Mart’ta OzEnergy ve Exide Technologies, Türkiye ve Almanya’nın büyük ölçekli enerji depolama pazarına hizmet etmek için birlikte çalışma çabalarının bir sonraki adımı olarak resmi bir stratejik ortaklık anlaşması imzaladı.

Ürünlerimiz

Powerbooster

Konteyner