OzEnergy

Konteyner

Konteynerli enerji sistemleri, sürdürülebilir enerjiyi depolar, konvansiyonel enerji kaynaklarına bağımlılığı azaltır ve yüksek güç kaynağının sürekliliğini sağlarken, sahiplerine yüksek parasal faydalar ve avantajlar sağlar.

Tüm deneyimimiz, bilgimiz ve uzmanlığımız, günümüzün enerji piyasasının zorluklarına verilen bu yanıtta toplanmıştır. Büyük resmi alıyoruz. Enerji depolama sistemleri, enerji geçişinde anahtar faktördür.

Lityum-iyon teknolojisine dayalı kapsayıcılı enerji depolama sistemleri, enerji tüketicilerine ve bir bütün olarak enerji piyasasına çeşitli faydalar sağlayan sayacın arkasında veya önünde çeşitli uygulamalar için kullanılabilir. Tüketiciler, yenilenebilir enerjilerden elde edilen fazla enerjiyi daha sonra kullanmak üzere depolayabilir veya depolamayı, arz ve talebi dengelemek ve şebeke istikrarını iyileştirmek için enerji ticareti ve frekans stabilizasyonu için bağımsız bir sistem olarak kullanabilir.

Ticari ve endüstriyel uygulamalar

E-Mobilite

Yenilenebilir enerji ve biyogaz tesisleri

Araçlar

Tarım

10 fit, 20 fit veya 40 fit fark etmeksizin konteynerli enerji depolama sistemleri, mikro şebeke uygulaması, frekans regülasyonu, pik tıraşlama, yedek güç, enerji ticareti ve kendi kendine tüketim dahil olmak üzere çok çeşitli enerji depolama ihtiyaçları için güvenilir ve verimli bir çözüm sunar. . Sistemin kompakt ve esnek tasarımı, yerel koşulların değişmesi durumunda çeşitli konumlara yerleştirilmesine olanak tanır.

Uygun maliyetli, çevre dostu ve yüksek güçlü çözümümüzü keşfedin ve maliyet tasarruflarından ve optimize edilmiş enerji kullanımından yararlanın. Bu sistemlerin tamamı iç mekan çözümleri olarak da mevcuttur. Ek ücret karşılığında müşterinin talebi üzerine özel sistem boyutları da yapılabilir.

ÖZELLİKLER VE FAYDALAR

DÜNYA ÇAPINDA VERİ ERİŞİMİ

ÖNCEDEN AYARLANMIŞ PARAMETRELERLE TAK VE ÇALIŞTIR SİSTEMİ

SİSTEM YAZILIMININ O.T.A GÜNCELLEMESİ

ÇEŞİTLİ YERLERE YERLEŞTİRİLEBİLECEK ESNEKLİK; HAREKETLİ SİSTEM

OzEnergy & Exide Technology Tanıtım Broşürüİndir
Konteyner Broşürİndir
Konteyner Data Sheetİndir