OzEnergy
İzmir BB’nin ev sahipliğinde düzenlenen “WA Batı Anadolu Ticaret Forumu” ve “Ege Gelişim Zirvesi” kapılarını dün ziyaretçilerine açtı.

Bu yıl 3-4 Haziran tarihlerinde İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliği ile Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde birincisi gerçekleştirilmekte olan Batı Anadolu Ticaret Forumu (WA Forum), sektör temsilcilerini “İnsan, Ticaret ve Gelecek” teması altında buluşturmayı sürdürüyor.

Forum kapsamında 3 Haziran Pazartesi günü gerçekleştirilen “Enerji Sektörü Yatırımları” başlıklı oturumda Yönetim Kurulu Başkanı Alper Kalaycı ve Yönetim Kurulu Üyeleri TEKSİS İleri Teknolojiler Genel Müdürü Huseyin Devrim, OzEnergy A.Ş. CEO’su Omer Koc ile Denizüstü Rüzgar Enerjisi Derneği (DÜRED) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Veli Bilgihan Yaşacan bir araya gelerek enerji sektörün yatırım ikliminin geliştirilmesine yönelik değerlendirmelerini paylaştılar.

#ENSİA #TemizEnerji #CleanEnergy #WAForum #EgeTicaretVeGelişimZirvesi #WATradeForum #İzmir

Kaynak: İzmir BB’nin ev sahipliğinde düzenlenen “WA Batı Anadolu Ticaret Forumu” ve “Ege Gelişim Zirvesi” kapılarını dün ziyaretçilerine açtı.